BCC bij u in de buurt
Voer uw postcode in om de voorraad te bekijken in de voor u dichtstbijzijnde winkel.
DVD Recorder & VCR Player met Full HD 1080p Up-scaling, VHS Refresher, Simplink HDMI en USB Plus
U kunt eenvoudig dvd's en VHS-videobanden afspelen op de RCT689H. Ook kunt u gemakkelijk videobanden converteren naar dvd's voor een betere beeldkwaliteit.
Full HD-upscaling voor DVD's
Bij Full HD-upscaling (1080p) wordt het beeld van de DVD uitgevult naar een hogere resolutie dan het originele beeldformaat. De beeldkwaliteit van uw DVD's wordt hierdoor zelfs beter dan een reguliere DVD speler op een Full HD-scherm weergegeven.
VHS Refresher
Met deze speler/brander converteert u eenvoudig VHS-videobanden naar dvd's, zodat u video's kunt opnemen en bewaren met een betere beeldkwaliteit. U hoeft zich geen zorgen meer te maken over de kwaliteit van uw video-opnamen.
Dubben met een enkele knop
Als u de content van een VHS-band wilt overschrijven naar DVD, drukt u gewoon op de knop "Dubbing" in het menu. Vervolgens kopiëert u de video moeiteloos naar dvd.
Simplink HDMI
Een afstandsbediening voor totale controle. U bedient uw hele AV-systeem met Simplink. De bedieningssignalen worden doorgegeven via een HDMI-kabel. Simplink is compatibel met all LG-producten..
|
Aantal HDMI-poorten
|
1 |
|---|---|
|
Afspeelformaat
|
DivX, MPEG4 AVC (H.264) |
|
Audio (L,R) out
|
1 |
|
Aantal SCART-poorten
|
1 |
|
Afstandsbediening
|
Ja |
|
Ingebouwde audio decoders
|
Dolby Digital, DTS |
|
Kleur van het product
|
Zwart |
|
Ondersteund soort schijfjes
|
CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW |
|
Progressive scan uitgang
|
Ja |
|
Soort apparaat
|
Recorder |
|
Built-in hard drive
|
Nee |
|
Aantal TV-tuners
|
1 |
|
Afmetingen (BxDxH)
|
430 X 260 X 78.5 Mm |
|
Analog signal format system
|
PAL, SECAM |
|
Audio formats supported
|
MP3, WMA |
|
Componentuitgang video (YPbPr/YCbCr)
|
1 |


