| Producttype | Koffiezetapparaat |
| Vormfactor | Vrijstaand |
| Geschikte koffiesoort | Senseo |
| Brouwmethode | Espresso |
| Afdrukken | 1 bar |
| Inhoud waterreservoir | 0.9 Liter |
| Verwijderbaar waterreservoir | Ja |
| Variabele koffiehoeveelheid | Ja |
| Kleur | Nougat en kasjmier grijs |
| Accessoires inbegrepen in de leveringsomvang | Pod houder voor 1 kop, Pod houder voor 2 koppen |
| Vaatwasmachinebestendig | Lekbak, waterreservoir, padhouder |
| Recyclinggehalte van de verpakking | 90 % |
| Uitneembaar lekbakje | Ja |
| Twee-weg dispenser | Ja |
| Brouwtijd | 0.5 Minuut |
| Indicatoren | Ja |
| Stroomverbruik | 1450 W |
| Spanning | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |